• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

چشم سوم

چشم سوم متخصص انواع درب اتوماتیک راهبند کرکره دوربین مداربسته

چشم سوم تجارب و مهارت های لازم را با تکیه بر گروهی متشکل از کارشناسان و مهندسین IT ، کامپیوتر، برق و الکترونیک ،صنایع و مدیریت بازرگانی با هدف بکارگیری جدیدترین فنآوری های روز ، ارائه محصولات برگزیده و خدمات ارزنده به مشتریان، تحت یک عنوان گردآوری کرده است.

 

چشم سوم و بکارگیری ایده های جدید:

چشم سوم بر این باور است که پیمودن مسیر پیشرفت و تکامل بدون ابتکار میسر نیست. از این رو ارائه ایده های نو مبتنی بر تجارب ، دانش و خلاقیت کارشناسان را از جمله اهداف همیشگی خود قرار داده است. تحقیق و پژوهش که لازمه ابتکارات کارشناسی می باشند بخشی از برنامه کاری ما را شامل می شوند. طرح های جدید پس از انجام تحقیقات همه جانبه در بخش های مختلف بکار گرفته می شوند.

حرکت در مسیر استاندارد:

یکی از اصول کلی، سنجش فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است. این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت گیرد. تمامی بخش ها از فروش، نصب و خدمات تا پشتیبانی با معیارهای مرتبط تطبیق داده می شوند تا از انجام درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود.

چشم سوم و توجه به مشتریان:

این شرکتاعتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می داند که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی ،خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان ارائه می دهد.

چشم سوم پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود می داند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا می شود.

چشم انداز ما:

نگاه شرکت چشم سوم بسوی آینده است، همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی بکار گیری و ارائه جدیدترین سیستم های دنیا و اینکه ایمن برتر، به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.

تعریف چشم سوم به تعریف مدیریت شرکت:

بعد از دو چشمانی که خدا وند بزرگ عطا فرموده است سومین چشم ناظر بر کارهای ما سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته و درب های اتوماتیک میباشد.

 

درباره چشم سوم خدمات چشم سوم

درباره چشم سوم به طور خلاصه میتوان گفت این شرکت در راستای بهبود کیفیت و خدمات بهتر نیز میکوشد

شرکت چشم سوم از سال ۸۳ شروع به کار کرده .

تمامی محصولات این شرکت همراه با گارانتی معتبر اصلی بوده. تمام اجناس از کارخانه های ایرانی و کارخانه های معتبر خارجی خریداری شده

تمامی اجنای خارجی توسط کارسناسان شرکت چشم سوم از کشور هایی چون فنلاند چشن ایتالیا آلمان وارد میشود

 

 

 مجموعه چشم سوم مفتخر است در قسمت واردات محصولات خود ، جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی و ایمنی را از معتبرترین برندها و شرکتهای معتبر  اروپا (ایتالیا) ، ترکیه ، چین  و  تایوان تهیه و در خدمت مشتریان محترم دولتی و خصوصی میباشد.