• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی 780 500 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

درب سکشنال یا همان درب زیرسقفی

درود بر تمامی کاربران چشم سوم  امروز هم با ما همراه باشید تا شمارو بع درب سکشنال یا همان درب زیر سقفی بیشتر آشنا کنیم . درب سکشنال امروزه کاربرد فراوانی دارد . در پارکینگ های خاص این درب اتوماتیک رت نصب میکنند

درب سکشنال یا همان درب زیر سقفی

درب سکشنال با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ در ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری ، انتخاب یک درب سکشنال مناسب می بایست علاوه بر سهولت در استفاده دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد. درب اتوماتیک زیر سقفی جدیدترین و مدرن ترین درب اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشد که یا در نظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران ، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب ورودی پارکینگ ساختمان به شمار می آید.

درب زیرسقفی

درب زیرسقفی از چند پنل تشکیل شده است که درون این پنل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است که این مهم باعث تبدیل شدن این درب به عایق صوت و حرارت می شود.

ارتفاع بازشو این درب بین ۲٫۲۰ متر الی ۲٫۴۰ متر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد. حرکت این درب زیرسقفی به صورت ۹۰ درجه از حالت افقی به حالت عمودی می باشد که این زاویه حرکت ، کمترین فضا را اشغال می کند و حرکتی کاملا بی صدا را به ارمغان می آورد.

نمای درب اتوماتیک زیر سقفی از جنس ورق فولادی دو جداره دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد. ضد نفوذ به منظور جلوگیری از ورود سارقین با توجه به نحوه نصب این درب ها، هیچگونه درز یا شیار یا حفره ای از بیرون وجود ندارد تا سارقین بتوانند اقدامبه باز کردن این درب اتوماتیک کنند.

گیربکس درب سکشنال یا همان درب زیر سقفی

گیربکس این درب سکشنال اتوماتیک نیرویی در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰  نیتون متر بر حسب کیلوگرم در حالت بسته به درب زیر سقفی اتوماتیک وارد می کند که این خود دلیل دیگری بر ایمن بودن این درب های اتوماتیک می باشد.

زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما ساختمان و کارخانه هابا توجه به این واقعیت که نمای هر ساختمان به لحاظ نگاه و تفکر مصرف کنندگان و معماران و سازندگان مهترین بخش ساختمان محسوب می شود انتخاب یک درب سکشنال زیبا با کارایی بالا و هماهنگ با نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد.

محل های نصیب درب سکشنال

با توجه به محدودیت فضای پارکینگ در اکثر پارکینگ های خانگی ،مناسب درب سکشنال این نوع با مکانیزم به خصوصی درب زیر سقفی پارکینگ قرار می گیرد و امکان استفاده حداکثری از فضای پارکینگ را می دهد.

علاوه بر محاسن ذکر شده ،درب سکشنال به علت نوع طراحی فنرهای بالانس که فشار موتور و مصرف برق را به حداقل می رسانند ، یک انتخاب ایده آل برای محیطهایی با تردد زیاد می باشند . یکی از مسایلی که در پارکینگ ها به وفور یافت می شود ارتفاع کم سقف پارکینگ است

درب سکشنال یا زیر سقفی

در مواردی که سقف پارکینگ کوتاه است ، استفاده از درب زیر سقفی (سکشنال) باعث اشغال شدن حداقل فضای پارکینگ خواهد شد . درب زیرسقفی با توجه به این که از بخش های ( پنل ها ) مختلف تشکیل می شود در هنگام باز و بسته شدن طرح و ظاهر متفاوتی را برای مصرف کننده فراهم می آورد .

در صورت استفاده از درب سکشنال و برای بهتر کردن نور فضای پارکینگ امکان استفاده از طلق شفاف در پانل ها را نیز دارند .درب سکشنال درب های بسیار زیبا و مقاومی هستند استحکام این نوع درب به حدی است که می توان از آن برای ساخت درب هایی به ابعاد تا ۷ متر عرض و ۷ متر ارتفاع استفاده نمود ، پنل آنها از پروفیل آلومینیوم اکسترود با کیفیت عالی و صفحات تک جداره و یا دو جداره شفاف پلی کربنات ساخته شده اند،ضمنا می توان به جای پلی کربن از صفحات تک جداره و یا دو جداره آلومینومی کامپوزیت استفاده نمود.

این نمونه درب اتوماتیک پارکینگی با تیغه خاص که در ابعاد مشخص و استاندارد وارد ایران می شود و این تیغه که بصورت عمودی و افقی به روی سقف حرکت کرده و با کمک موتور کششی باعث باز و بسته شدن درب پارکینگ می شود.

اطلاعات تکمیلی درب سکشنال (درب زیر سقفی)

بیشترین استفاده این مکانیزم درب اتوماتیک جهت دهنه های با ارتفاع کم می باشد که باز شوی بسیار خوبی می دهد،این اپراتور مخصوص پارکینگ می باشد و دارای فلاشر و مادون بین درب می باشد قیمت این درب اتوماتیک مقرون به صرفه نمی باشد به علت وارادتی بودن آن به همین علت از بیشتر دهنه ای پارکینگی از کرکره برقی و تیغه های ۸ سانتی استفاده می شود.

این درب ها معمولا جهت پارکینگ هایی استفاده می شود که در بالای در ب فضای کافی برای جمع شدن تیغه های کرکره ای ندارد،البته زیبایی این درب ها نیز علت استفاده این مدل درب ها در ساختمان ها می تواند باشد.در این مدل از کرکره ها از شاتر های ۵۰ سانتی استفاده می شود و موتور این درب ها بر روی سقف پارکینگ نصب گردد.در صورت نبودن برق این کرکره ها راحت تر از سایر مدل های کرکره باز و بسته می شوند.

با توجه به محدودیت فضای پارکینگ در اکثر پارکینگ های خانگی ، مناسب درب سکشنال این نوع علاوه بر محاسن ذکر شده ، درب های زیرسقفی سکشنال به علت نوع طراحی فنرهای بالانس که فشار موتور و مصرف برق را به حداقل می رسانند ، یک انتخاب ایده آل برای محیطهایی با تردد زیاد می باشند .

درب اتوماتیک زیر سقفی

سقفی درب اتوماتیک زیر سقفی