• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

درب مثلثی 780 500 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

درب مثلثی

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

درب مثلثی با زاویه ی ۹۰ درجه باز و بسته میشود و برای معماری های جدید و مدرن که دارای زاویه های خاصی میباشد قابل اجرا و استفاده است.

یکی از خاصیت های درب اتوماتیک مثلثی این است که به دلیل زاویه های خاص نحوه قرارگیری درب از تابش تور خورشید جلوگیری میشود.

درب مثلثی یا همان درب زاویه دار یک ترکیب جالب از درب اسلایدینگ یا کشویی بوده که به صورتی زاویه دار نصب میشود و درب مثلثی فقط مناسب برای معماری های خاص میباشد

معماری هایی که قبل از طرح ریزی و ساختن کامل ساختمان فکر این نوع درب اتوماتیک را کرده باشند


               انواع ریموت کنترل ها                                     مقاله ی کامل درب اتوماتیک                                                   انواع دوربین مدار بسته  


درب مثلثی اتوماتیک بی شک یکی از زیباترین درب های اتوماتیک به شمار میاد. این درب در ساختمان های مجلل بسیار خیره کننده میشه. شما با استفاده از درب مثلثی برای ساختمان خود بی شک بی نقص ترین درب را انتخاب کرده اید .

اگر ساختمان شما از معماری حرفه ای برخوردار است حتما از این درب استفاده کنید چرا بی شک زیبایی مجللی به ساختمان شما میبخشد.درب اتوماتیک مثلثیدرب مثلثی شیشه ای

مزایای درب مثلثی شیشه ای

  1. جلوگیری از ورود هوا توسز دو درب با سیستم کنترل انجام میشود
  2. کلبد کنترل میشود و دارار سیستم کنترل تصویری است.
  3. اتوماسیون ساختمان : اتصال ترکیب سیستم موجود
  4. قفل فوری: با انتاب یک دکمه درب دیگر باز نخواهد شد
  5. درب امنتی با میزان مقاومت معین wk2+wk3

درب مثلثی شیشه ای به دلیل طراحی زیبا و هوشمندانه این نوع درب مثلثی شیشه ای به ورودی ها و نمای بیرونی ساختمان ها تأثیر فوق العاده ای را می بخشند. طراحی آن ها از ترکیب زیبایی برجسته و موثر و قابل توجه آن ها با تکنولوژی معتبر و قابل اطمینان آن ها می باشد که ظاهری فوق العاده به همراه آسایش خاطر را به شما هدیه می دهد.درب مثلثی شیشه ای یا درب زاویه دار در ورودی ساختمان ها مراکز خرید نمایشگاه های کالا و …. استفاده  می شود.

عملکرد درب مثلثی شیشه ای یا درب زاویه دار مشابه دیگر درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی می باشد اما با این تفاوت  که به صورت مثلثی با در نظر گرفتن زاویه خاصی طراحی می شوند.

درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی ( درب زاویه دار ) در عین حال که فضای کمی را اشغال می کنند وقتی باز می شوند عرض وسیع و زیادی از ورودی را برای شما ایجاد می کنند.نحوه باز و بسته شدن این درب های اتوماتیک مانند درب کشویی با لغزیدن لت های درب به کناره ها می باشد. درب های اتوماتیک مثلثی بسته به معماری ساختمان می توانند به داخل ساختمان یا به سمت بیرون ورودی ساختمان زاویه دار باشد و ایجاد تمامی زوایا امکان پذیر است،( ۹۰ تا ۲۷۰۰ درجه ) و هیچ محدودیتی در اندازه زاویه درب وجود ندارد(چشم سوم درب اتوماتیک.)


چشم سوم متخصص انواع درب اتوماتیک دوربین مدار بسته سیستم های امنیتی راهبند و آرام بند میباشد

برای مشاوره ی رایگان از این قسمت اقدام کنید


چشم سوم


مقاله ی انگلیسی درب مثلثی