• نیاز به مشاوره دارید ؟ تماس بگیرید : 02133337571 - 09123476090

ریموت کنترل

ریموت کنترل 600 600 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

ریموت درب پارکینگ

سلامی دوباره به شما عزیزان و همراهان همیشگی. همینطور ک پیداس در این صفحه شمارا با انواع ریموت درب پارکینگ آشنا خواهیم کرد. با پیشرفت تکنولوژی ک برای انسان ها بسیار مفید بوده و چند سالی است ک یا استفاده از تکنولپژی رایدیویی ریموت کنترل های به وجود امدند.

ریموت کنترل های انواع متفاوتی دارند. مثل کنترل های تلوزیون مثل کنترل های دستگاه ها کنترل های روشنایی و ….  . بحث اصلی امروز ما ک روش متمرکز هستیم ریموت های درب پارکینگ میباشد. ک با استفاده از این وسیله شما قادر خواهید بود تا درب اتوماتیک پارکینگ یا خانه خود را استفاده از این ریموت کنترل باز و بسته کنید.

شاید در نگاهی ساده این وسیله کار امد نباشه اما این نگاه کاملا اشتباه بوده و امروزه استفاده از ریموت کنترل ها در تمامی نقاط جهان به شدت افزایش یافته. اما هنوز تا کنون تکنولوژی و ایده ی جدیدی برای جایگزین شدن ریموت کنترل های پیدا نشده. در ادامه شمارا با چند تا از ریموت کنترل درب پارکینگ که بهترین نوع و بهترین کیفیت را در بازار ایران دارند آشنا خواهیم کرد

ریموت گلد کانه گیتس

ریموت درب پارکینگ گلد کانه گیتس

ریموت درب پارکینگ گلد دارای ۴ عدد دکمه میباشد که شاستی ها به صورت عمودی میباشد برند این ریموت کانه گیتس است. ریموت گلد چند سالی است که بین همکاران درب اتوماتیک جا افتاده و استفاده از این ریموت بین مردم زیاد شده.

ریموت درب پارکینگ اتوماتیک گلد دارای فرکانس ۴۳۳ مگا هرتز میباشد . که این مقدار نسبت به دیگر ریموت ها بیشتر است. مدل گلد کانه گیتس دارای ۴ شاسی مجزا از جنس پلاستیگی میباشد و برای نیرو از باتری سکه ای استفاده میشود وزن این ریموت ۳۰گرم میباشد که وزن بالای ان بخاطر استیل که در کنار ان به کار رفته و شکل ان را بسیار زیبا کرده است

این ریموت کنترل دارای ۴ شاسی , جنس فلز و پلاستیکی ,فرکانس ۴۳۳ گیگاهرتز , شامل کاتالوگ و بند اتصال به سویچ و ۳۰ گرم وزن میباشد

نمایش + خرید محصول
ریموت امگا ۴ شاسی

ریموت کنترل درب امگا

ریموت امگا دارای ۴ عدد دکمه میباشد برند این ریموت کانه گیتس است. ریموت امگا چند سالی است که بین همکاران درب اتوماتیک جا افتاده و استفاده از این ریموت بین مردم زیاد شده.

ریموت امگا در دو مدل ۴ دکمه و ۲ دکمه موجود است

این ریموت دارای فرکانس ۴۳۳ مگا هرتز میباشد . که این مقدار نسبت به دیگر ریموت ها بیشتر است. مدل امگا کانه گیتس دارای ۴ شاسی مجزا از جنس پلاستیگی میباشد و برای نیرو از باتری سکه ای استفاده میشود وزن این ریموت ۲۰ گرم میباشد که نسبت به ریموت گلد کمتر است.

نمایش + خرید محصول
رییموت پارکینگ لاما

ریموت درب اتوماتیک لاما

ریموت لاما دارای ۴ عدد دکمه میباشد برند این ریموت کانه گیتس است. ریموت لاما چند سالی است که بین همکاران درب اتوماتیک جا افتاده و استفاده از این ریموت بین مردم زیاد شده. یکی از خواص این ریموت رنگ بندی مختلف ان است رنگ های متنوع ریموت لاما و طلق شفاف استفاده شده برای این ریموت محبوبیت این محصول را بیشتر کرده.

این ریموت دارای فرکانس ۴۳۳ مگا هرتز میباشد . که این مقدار نسبت به دیگر ریموت ها بیشتر است. مدل لاماکانه گیتس دارای ۴ شاسی مجزا از جنس پلاستیگی میباشد و برای نیرو از باتری سکه ای استفاده میشود وزن این ریموت ۲۰ گرم میباشد که نسبت به ریموت گلد کمتر است.

نمایش + خرید محصول
ریموت درب پارکینگ یوز

ریموت درب اتوماتیک لاما

ریموت درب پارکینگ یوز کانه گیتس  دارای ۴ عدد دکمه میباشد در رنگ بندی ۵ نوع برای شاستی ها  و بدمه ریموت سفید رنگ است. برند این ریموت کانه گیتس است. ریموت یوز چند سالی است که بین همکاران درب اتوماتیک جا افتاده و استفاده از این ریموت بین مردم زیاد شده. یکی از خواص این ریموت رنگ بندی مختلف ان است ، رنگ های متنوع ریموت یوز و طلق شفاف استفاده شده برای این ریموت محبوبیت این محصول را بیشتر کرده است.

ریموت یوز دارای فرکانس ۴۳۳ مگا هرتز میباشد . که این مقدار نسبت به دیگر ریموت ها بیشتر است. مدل یوز کانه گیتس دارای ۴ شاسی مجزا از جنس پلاستیگی میباشد و برای نیرو از باتری سکه ای استفاده میشود وزن این ریموت ۱۵ گرم میباشد که نسبت به ریموت گلد کمتر است.

نمایش + خرید محصول

از فروشگاه کنترل ریموت درب دیدن کنید