• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

مقایسه های خرید کالا و خدمات فروش

مقایسه های خرید کالا و خدمات فروش 300 262 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

مقایسه درب اتوماتیک قبل از خرید

اگر قصد خرید درب اتوماتیک  و سیستم های ایمنی تردد را دارید قبل از خرید کمی تحقیق کنید؛ حتی اگر بدانید که قصد خرید چه نوع سیستم حفاظتی را دارید، انتخاب کالا بین هزاران محصول، برند و وب‌سایت کار ساده‌ای نخواهد بود. از نکات زیر استفاده کنید تا بتوانید بهترین کالا را انتخاب کنید و در دام پیشنهاد‌های ساختگی افراد کلاهبردار قرار نگیرید.

اگر قصد خرید در اینترنت را دارید قبل از خرید کمی تحقیق کنید؛ حتی اگر بدانید که قصد خرید چه نوع کالایی را دارید، انتخاب کالا بین هزاران محصول، برند و وب‌سایت کار ساده‌ای نخواهد بود. از نکات زیر استفاده کنید تا بتوانید بهترین کالا را انتخاب کنید و در دام پیشنهاد‌های ساختگی افراد کلاهبردار قرار نگیرید.

قبل از خرید کمی فکر کنید

قبل از خرید کمی در مورد هدف خود فکر کنید. آیا به دنبال درب اتوماتک شیشه ای و پارکینگی و صانع وابسته به آن (دوربین و انتال تصاویر و غیره ..) خاصی هستید؟ می‌خواهید از برند خاصی خرید کنید؟ کالای مد ‌نظر شما باید چه ویژگی‌های مهمی داشته باشد؟ بودجه خرید شما چقدر است؟ توجه کنید، اگر شما بر مبنای آن چیزی که برایتان مهم است، تصمیم به خرید بگیرید، احتمال آن‌که به‌صورت ناگهانی خرید کنید و از خرید خود پشیمان شوید، کم خواهد بود.

در مورد کالاهایی که در یک رده قرار می‌گیرند، اطلاعات لازم را کسب کنید.

در اغلب موارد ویژگی‌های اصلی یک کالای ساده با بر‌ترین کالای تولید شده توسط‌‌ همان تولید کننده مشترک است و به دلیل ویژگی‌های جدید و برخی خصوصیات خاص، قیمت کالاهای جدید بالا‌تر است. برای مثال، ممکن است، شما مبلغ بیشتری برای خرید یک درب اتومات که سه ریموت  دارد، بپردازید. در حالی که مدل ارزان‌تر این دستگاه فقط دو ریموت کنترول دارد. در اغلب موارد سازندگان در سایت‌هایشان بیشترین اطلاعات در مورد ویژگی‌های محصولاتشان را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.مقایسه درب اتوماتیک

مقایسه درب اتوماتیکسایت‌هایی که کالا‌ها را مقایسه می‌کنند، بررسی کنید.

این سایت‌ها امکان برقراری ارتباط شما با بسیاری از خرده‌فروشان که‌‌ همان کالا را می‌فروشند، برقرار می‌کنند. در برخی از موارد، اختلاف قیمت‌ها فاحش و چشمگیر است. در هنگام مقایسه به جای آن‌که فقط به قیمت فروش توجه کنید، قیمت کلی خرید را که شامل هزینه‌های ارسال، راه اندازی ، مقایسه کنید. سایت‌های مختلف سیاست‌های مختلفی برای بازگرداندن کالا دارند. این سیاست‌ها را بررسی کنید تا بدانید که آیا شما باید هزینه‌های ارسال و نگهداری را پرداخت کنید.  برخی از سایت‌ها امکاناتی را در اختیار دارند که در صورت ثبت‌نام در زمانی که قیمت‌ها افزایش پیدا کند، اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

برگه‌های تخفیف را در نظر بگیرید

برخی از شرکت‌ها برای کسانی که از طریق اینترنت خرید می‌کنند، برگه‌های تخفیف را از طریق ایمیل ارسال می‌کنند. سایر سایت‌ها نیز مجموعه قوانینی برای هزینه‌های ارسال و سایر تخفیفات دارند. به خاطر داشته باشید که صرف وجود تخفیف در قیمت، همیشه به معنی خرید مناسب نیست.

اگر می‌خواهید وضعیت تخفیف‌ها در یک شرکت را بررسی کنید، همراه با اسم وب‌سایت یا شرکت کلماتی چون «تخفیف»، «اوراق تخفیف» یا «ارسال رایگان» را در یک موتور جستجو تایپ کنید. اگر سایتی از شما خواست که نرم افزاری را دانلود کنید یا اطلاعات مالی خود را وارد کنید تا به دستورالعمل‌های مربوط به انواع تخفیفات دسترسی داشته باشید، به هیچ وجه اطلاعات خود را وارد نکنید و از آن سایت خریدی انجام ندهید.


راهبند                    دوربین مداربسته                     انواع درب اتوماتیک


نظرهای کاربران را بخوانید؛ ولی زیاد به آن‌ها اعتماد نکنید

وقتی که بخش نظر‌ها را مطالعه می‌کنید، دربارۀ منبع اطلاعات فکر کنید. آیا منبع این اطلاعات یک سازمان حرفه‌ای و بی‌طرف، یک مشتری، چند مشتری خاص یا یک مقاله‌نویس است؟ همیشه این امکان را بدهید که شاید نظر‌ها ساختگی و از جانب خود فروشنده باشد.

با خواندن نظراتی که کاربران در سایت‌های خرید یا سایت‌های مقایسه کالا می‌نویسند، شما می‌توانید تصویر مناسبی از کیفیت کارایی یک محصول به دست آورید؛ اما ممکن است، این نظر‌ها منعکس کننده تجربه واقعی تمام خریداران نباشد. شما همچنین می‌توانید به سایت‌هایی مراجعه کنید که به‌صورت تخصصی به بررسی کالا‌ها می‌پردازند. در این سایت‌ها کالا‌ها به فروش نمی‌رسند؛ اما شما می‌توانید نظرهای افراد حرفه‌ای و مقایسه کالا‌ها به صورت حرفه‌ای را در این سایت‌ها پیدا کنید.

شما در مورد عکس چه چیزی می‌دانید؟

عکس کالا روشی برای ایجاد بهترین تصویر از کالا است؛ اما امکان دست‌کاری در آن وجود دارد و ممکن است، کالایی را که درب منزل دریافت می‌کنید با مشخصات ارائه شده و عکس آن به هیچ وجه مطابقت نداشته باشد.

از خودتان چند سوال بپرسید

  • شرکت تولید کننده از نظر ارائه کالای با کیفیت و خدمات پس از فروش اعتبار و شهرت دارد؟
  • زمان تعیین شده برای تحول کالا چه زمانی است؟
  • اگر مشکلی پیش بیاید، چگونه می‌توانید با فروشنده در تماس باشید؟
  • آیا شرکت کالای معیوب را خواهد پذیرفت؟

اگر جواب‌هایتان به این سوال‌ها معقول است، می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید کنید.شبکه خدمات پس از فروش چشم سوم

امروزه خدمات پس از فروش یکی از قسمت های مهم فعالیت های تجاری می باشد که هم برای فروشنده کالا و هم خریدار مورد توجه است .به علت پیچیدگی  در محصولات در ب اتوماتیک و سیستم های تصویری و امنیتی ، از نظر تنوع در محصولات (برند) تولیدی خدمات پس از فروش  این محصولات اهمیت دو چندانی پیدا کرده است . نظر به این موضوع شرکت چشم سوم با به کارگیری افراد متخصص و با تجربه در واحد خدمات پس از فروش و ایجاد شبکه خدمات در کشور ، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند .
لذا جهت تحقق الزامات استاندارد فوق والزامات مشتریان موارد ذیل را سر لوحه کار واحد خدمات پس از فروش شرکت چشم سوم قرار داده است :

رعایت اصل احترام به مشتری و تکریم ایشان  .

دریافت نظریات مشتریان وپایش آن به منظور ارتقاء کیفی خدمات .

ارتقاء سطح دانش مشتری در ارتباط با کابرد بهینه و موثر تر محصول .

به روز رسانی اطلاعات علمی پرسنل  وایجاد روحیه همکاری بین آنها .

رسیدگی سریع به شکایات رسیده از مشتریان و انتقال نتایج حاصل از آن به ایشان.