• نیاز به مشاوره دارید ؟ تماس بگیرید : 02133337571 - 09123476090

 چشم انداز شرکت چشم سوم

 چشم انداز شرکت چشم سوم شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

 

 تجربه و دانش کارشناسان چشم سوم در ضمینه درب اتوماتیک:

چشم سوم تجارب و مهارت های لازم را با تکیه بر گروهی متشکل از کارشناسان و مهندسین IT ، کامپیوتر، برق و الکترونیک ،صنایع و مدیریت  بازرگانی با هدف بکارگیری جدیدترین فنآوری های روز ، ارائه محصولات برگزیده و خدمات ارزنده به مشتریان، تحت یک عنوان گردآوری کرده است.

چشم سوم و بکارگیری ایده های جدید:

چشم سوم بر این باور است که پیمودن مسیر پیشرفت درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی و تکامل بدون ابتکار میسر نیست. از این رو ارائه ایده های نو مبتنی بر تجارب ، دانش و خلاقیت کارشناسان را از جمله اهداف همیشگی خود قرار داده است. تحقیق و پژوهش که لازمه ابتکارات کارشناسی می باشند بخشی از  برنامه کاری ما را شامل می شوند. طرح های جدید پس از انجام تحقیقات همه جانبه در بخش های مختلف بکار گرفته می شوند.

حرکت در مسیر استاندارد:

یکی از اصول کلی، سنجش فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است. این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت گیرد. تمامی بخش ها از فروش، نصب و خدمات تا پشتیبانی با معیارهای مرتبط تطبیق داده می شوند تا از انجام درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود.

چشم سوم و توجه به مشتریان:
چشم سوم اعتبار را ارزنده ترین سرمایه ای می داند که از دست دادن آن به مصداق عدم موفقیت است. به همین دلیل تمامی توجه خود را به رضایت مشتریان معطوف نموده و از طریق بخش پشتیبانی ،خدمات پس از فروش و ضمانت محصولات را برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان ارائه می دهد.

چشم سوم پیشرفت خود را در گرو دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود می داند و از طریق ارتباط عمومی نظرات مشتریان را پیرامون محصولات و خدمات جویا می شود.

چشم انداز ما:

نگاه چشم سوم بسوی آینده است، همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی بکار گیری و ارائه جدیدترین سیستم های دنیا و اینکه ایمن برتر، به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.

تعریف چشم سوم  از زبان مدیریت چشم سوم :

بعد از دو چشمانی که خدا وند بزرگ عطا فرموده است سومین چشم ناظر بر کارهای ما سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته و درب های اتوماتیک میباشد.