• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

آرام بند

آرام بند 780 455 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

درود بر تمامی مشتریان و کاربران شرکت چشم سوم . تا جایی ک یادمان می اید آرام بند را در خاطر داریم این وسیله ک در تمامی ساختمان ها استفاده میشود بسیار مفید و کار امد است.

استفاده از ارامبند باعث میشود تا درب به ارامی بسته شود و صدمه نبیند و حتی از بسته شدن درب مطمن هستید و دیگر نگران دزدی نخواهید بود

آرام بند

ارام بند یا فنر آرام بند یا جک در یا فنر در همه نام کالایی است که درب ورودی و یا در ساختمان را بعد از باز کردن می بندد این عمل توسط فنر انجام می شود. این ارام بند را باید بر اساس وزن در و عرض در انتخاب کرد که معمولا جک در ( آرام بند) به سه وزن تا ۶۰ کیلو ، از ۶۰ کیلو تا ۸۰ کیلو ، از ۸۰ کیلو تا ۱۲۰ کیلو و از ۱۲۰ کیلو به بالا طبقه بندی می شود. جک ارام بند در در مدل ها و با کیفیت های مختلفی ساخته می شود . مثلا برخی از ارام بند ها اصطلاحا فنر های مولنی دارند که وزن ۶۰ تا ۱۲۰ کیلو را پوشش میدهند.

برخی از جک های ارام بند در اصطلاحا سه مرحله ای هستند که درب را در سه مرحله از لحاظ سرعت می بندند که مخصوص قفل برقی می باشند. چون قفل های برقی بر روی درهای ساختما دارای مقاومت بیشتری می باشند اگر بخواهیم ارام بند را در دو مرحله تنظیم کنیم که درب به طور قطع بسته شود احتیاج به باز کردن پیچ تنظیم به صورت غیر طبیعی هستیم و این عمل باعث کوبیده شدن درب می شود.

ارام بند های مخصوص در های با قفل برقی این مشکل را حل کرده و تا نزدیک قفل برقی با سرعت آرامی در را می بندند و در چند سانتی درب به درب شتاب میدهند که قطعا در بسته شود. از جهت دیگر فنر های در و یا ارام بندها به دو دسته ی کلی ارام بند بازویی و ارام بند ریلی طبقه بندی می شوند که در دو نوع مشابه فنر های بازویی از قدرت بالاتری نسب به ارام بند های ریلی برخوردار هستند. قیمت برخی ارام بند ارزان و برخی گران است قیمت ارام بند بشتگی به انواع آن دارد

آرام بند کانه گیتس

آرام بند کانه گیتس

کانه گیتس این برند فنلاندی ک تخصص بسیاری بر روی راهبند دارد به تولید آرام بند نیز پرداخته. کیفیت محصولات این برند کاملا درجه یک میباشد و در چند سال اخیر محصولات کانه گیتس چشم داشت فراوانی پیش فروشندگان محصولات اتوماتیک داشته.

جک درب کانه گیتس ۲ کیلو وزن دارد وبرای درب‌های فلزی، چوبی و پی وی سی ۶۵ الی ۸۵ کیلوگرم مناسب است این دستگاه قابلیت نصب برای درب‌های چپ بازشو و راست بازشو را دارد و دارای بدنه مستحکم و دارای ساعد بازویی قابل تنظیم.

نصب آسان, کیفیت ساخت , سایز مناسب, سایز استاندارد , مکانیزم حرکت دو سرعته از جمله قابلیت های این دستگاه میباشد.

نمایش + خرید محصول
آرام بند ریوبی

آرام بند ریوبی

جکهای آرام بند ریوبی دارای قدرت متوسط هستند، بنابراین این سری جک آرام بند ریوبی مناسب نصب بر روی انواع درب چوبی ، UPVC ، درب ورودی ضد سرقت ، درب لمسه اتاق مدیریت ، درب خروج اضطراری حریق و… می باشد.این آرام بند جهت نصب بر روی درب ورودی آهنی ساختمان و بخصوص دربهایی که دارای قفل برقی هستند مناسب نیست.

وزن این محصول ۱۵۰۰ گرن و طول این محصول ۲۶ سانتی متر است قابلیت تنظیم سرعت را را دارا است و تا وزن درب های ۶۵ کیلو گرم مناسب میباشد.
عدم نیاز به نیروی زیاد جهت باز نمودن درب ,سرعت قابل تنظیم آرام بند سری ۸۸۰۰ / ۹۹۰۰ , نوسان کم روغن هیدرولیک با توجه به تغییرات دما و مکانیزم حرکت دو سرعته از مشخصات این محصول است ک در کشوره کره تولید میشود

نمایش + خرید محصول
آرام بند کینگ king

آرام بند کینگ kv30

آرام بند king مناسب درب های نیمه سنگین – قابل استفاده برای درب های ۶۵-۴۰ کیلوگرم و حداکثر ابعاد ۲۱۰۰×۹۵۰ میلی متر میباشدو این محصول ساخت کشور کره میباشد

آرام بند  شرکت کینگ که با مدل K730 موجود است برای دربهای سبک و نیمه سنگین قابل استفاده می باشد.حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرامبند ۷۰ کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.
در صورتی که روی درب نفررو از قفل برقی استفاده شده است استفاده از آرامبند کینگ شماره ۳ مشکلی ایجاد نخواهد کرد و این جک آرامبند قادر است با فشار نهایی خود درب ورودی را به راحتی ببندد.

جنس بدنه آرام بند کینگ از آلومینیوم است و درب را می توان تا ۱۸۰ درجه نیز باز نمود تا بسته شدن به صورت خودکار انجام پذیرد.همچنین می توان آرامبند را برای دربهای چپ بازشو و یا راست باشو نصب نمود.

نمایش + خرید محصول
آرام یند دورما

آرام بند درما dorma

شرکت درما آلمان یکی از اولین تولید کنندگان جک آرام بند و تجهیزات درب اتوماتیک در جهان می باشد. امروزه آرام بند های این شرکت در کارخانه آلمان و سنگاپور Dorma تولید می شوند و جک مدل Ts68 با قابلیت تنظیم از سایز EN2 الی EN4 امکان نصب بر روی انواع درب ورودی آهنی، چوبی و … را دارا است.

ابن محصول دارای عملکرد سه سرعته میباشد

نمایش + خرید محصول
آرام بند nhn

جک آرام بند Nhn

آرامبند NHN-87v ژاپن دارای قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن ۱۴۰ کیلوگرم و ۱۶۰ سانتی متر را دارد. قدرت بالای این آرامبند در کنار سه سرعته بودن حرکت آن، این محصول را به یکی از ویژه ترین انواع آرامبند ها تبدیل کرده است. آرامبند NHN-87 دارای پنج سال گارانتی می باشد.

از قابلیت های این آرامبند ک بر ر وی قیمت ان نیز میتواند تاثیر گزار باشد عبارت است از:

قابل استفاده برای درب هایی به اندازه ۱۶۰-۱۴۰ سانتی متر , قابل استفاده برای درب هایی به وزن ۱۴۰-۱۲۰ کیلوگرم , قابل استفاده برای درب هایی با بازشو به داخل , با قابلیت تنظیم نیروی درب , هیدرولیکی و سازگار با انواع قفل های برقی و سه زمانه بودن (دارای سه سرعت حرکت، با اطمینان بالا از بسته شدن درب)

نمایش + خرید محصول

جک آرام بند درب سیزا ciza

سیزا بیشترین قدمت را در ساخت جک درب در بین رقبای خود دارد. و این محصول از کیفیت بالایی بر خوردار است.

برخلاف جک هایی مثل جک درب کانه گیتس ک نمیتوان فیک این محصول را تولید کرد اما ارام بند های فیک سیزا در بازار زیاد میباشد. به همین دلیل برای خرید محصول اورجینال و اصلی فقط از شرکت چشم سوم خریداری کنید

و با اگر بین آرم بند ها نمیدانید کدام را انتخاب کنید از مشاوره ی رایگان متخصصین چشم سوم استفاده کنید.

نمایش + خرید محصول

از فروشگاه جک های درب دیدن کنید

قابلیت مقایسه در سایت تا اطاع ثانوی غیر فعال است