• مشاوره قبل از خرید : 02133337571 - 09123476090 (9صبح تا ۹ شب)

موتور درب ریلی

موتور درب ریلی 150 150 شرکت سیستم های اتوماتیک چشم سوم

موتور درب ریلی

موتور درب ریلی در واقع همانطور که از اسمش پیدا میباشد برای جک های برقی درب اتوماتیک ریلی میباشد. در اصل موتور درب ریلی به جک ریلی کمک میکند تا این که درب ریلی را باز و بسته کند. درب ریلی موتور های متفاوتی دارد که ما شما را در این صفحه با انواع موتور ها اشنا میکنیم.

درب ریلی

درب ریلی یا درب کشویی در اصل روی یک ریل جا به جا شده و در یک ریل به صورت افقی به حرکت در می آید

درب ریلی اتوماتیک: درب ریلی اتوماتیک تک لنگه است که به شکل کشویی یا ریلی به سمت راست یا چپ کشیده  می شود و فقط فضای ورودی را باز می کند. و همچنین فضای تمام پارکینگ اگر مورد استفاده باشد این درب کاربرد دارد.کم صدا و در پارکینگ های مسقف و باز مورد بهره وری است همچنین در محل های صنعتی استفاده می شود و در منازل مسکونی نیز می توان نصب نمود.

 عملکرد درب ریلی

درب ریلی دارای عملکرد دو سرعته می باشند .
برنامه ریزی مدار کنترل به صورت تمام دیجیتال به همراه نمایشگر LCD از ویژگیهای درب کشویی  می باشد . تشخیص برخورد با مانع موجب می شود جهت حرکت درب بازکن اتوماتیک به صورت باهوش معکوس شود.
درب ریلی دارای موتور وDc AC بسیار قدرتمند با نویز پایین بوده و محافظت شده در مقابل دمای بالا و برودت پائین است .
از قابلیت های درب کشویی این است که درصورت قطع برق عملیات باز و بسته شدن  در به صورت دستی توسط خلاص کن امکان پذیر می باشد .  موتور درب های ریلی دارای ولتاژهای  ورودی  ۲۲۰V AC-50 Hz  و ۲۴ ولت هستند..
سیتم  های موتور های درب کشویی و ریلی دارای  موتور کشویی چشم  و سنسور رمپ ، دو عدد ریموت کنترل ، فلاشر ، هد اصلی و پایه پلیت نصب ، خلاص کن ها ، لیمیتر های سر و ته ریل ، ۴ متر ریل استاندارد و اسپیسر های ریل می باشد.

درب ریلی معایب ان باز و بسته شدن آن خیلی کند است وتنوع خاصی در کارکرد ندارد و به یک طریق انجام می شود که موتور گیربکس را به انتها و یا بالا پایین درب قرار داده و در موازات چرخ دنده آن ریل را روی درب جا دهید و اینگونه درب به جلو و عقب کشیده می شود.

درب ریلی

درب ریلی

درب ریلی و یا درب کشویی اصطلاحاً به دربهایی اطلاق می گردد که بصورت ریلی حرکت می کنند.

این دربها بصورت تکی، دوتایی و سه تایی ساخته و نصب می شوند.

عرض دربهای ریلی مسکونی عمدتاً بین ۲٫۵ تا ۴ متر می باشد.

دربهای ریلی یا کشویی صنعتی عرضی بین ۴ تا ۱۵ متر دارند که برای این عرض، اپراتورهای خاصی نیز طراحی شده است..

برای دربهای ریلی که بصورت تک لنگه نصب و اجرا می شوند، بهترین و استانداردترین روش اتوماتیک کردن، استفاده از موتور و سیستم دنده شانه می باشد که باعث افزایش عمر دستگاه  و  کارایی بسیار بالای اپراتور خواهد بود.


انواع موتور های درب ریلی             راهبند                جک پارکینگ


موتور

زمانی ک اسم موتور می آید ذهن انسان برا موتور های دگیر فراخوان میشود کلمه ی موتور به وسایل ربط داده شده که کار اصلی اون دستگاه را انجام میدهند برای مثال در زمینه ی درب اتوماتیک باید بگوییم که این موتور است که در اتوماتیک ریلی را جابه جا میکند پس کار اصلی هر دستگاهی موتور ان دستگاه میباشد.

درب ریلی انواع موتور های زیادی دارد که ما برای مشتیانمان موجود کردیم و لیست این موتور هارا میتوانید در پایین همین صفحه مطالعه کنید. اما خب اگر بخواهیم که بیشتر راجب موتور درب ریلی بدانید باید بگ که موتور درب ریلی به انواع برند مختلف و عملکرد مختلفی است. این موتور ها از وزن های مختلف پشتیبانی میکنند یکی از بهترین نوع موتور درب ریلی را میتوان موتور نایس مدل run نام برد

خرید موتور درب ریلی

الف- برند درب اتوماتیک  و انواع درب ریلی
استفاده از برندهای معتبر و اصلی با گارانتی رسمی و شرکتی
اگرچه اپراتورهای چینی قیمت ارزانتری دارند، اما این ارزانی در طول زمان و با پرداخت هزینه های بسیار زیاد تعمیر و نگهداری جبران خواهد شد و باعث خسارت مادی کاربران می گردد.
بطور میانگین عمر یک اپراتور درب برقی چینی و یا ایتالیایی حدود ۲-۵ سال می باشد در صورتیکه این زمان در اپراتورهای اصلی حدود ۷-۱۵ سال می باشد.
ب – وزن درب و انواع درب اتوماتیک کشویی
وزن درب کشویی از نکات مهم در انتخاب اپراتور مناسب درب می باشد..
ج – تردد درب و انواع درب اتوماتیک